Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Romenler

Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Romenler

Instagram son 5 yıldır yoğun olarak hayatımızda. Facebook’tan farklı olarak etkileşime çok açık bir yer olması, like üzerine kurgulanması ve story özellikleriyle çığır açması instagram uygulamasını bambaşka bir yere taşıdı. Hal böyle olunca herkes instagram’da ve biz de ünlüleri artık instagramda takip ediyoruz. Onların ışıltılı hayatları artık magazin programlarında değil instagram sayfalarında.

Biz de ROMEN DAMAT olarak yeni instagram sayfamızla karşınızdayız. Daha yolun çok başındayız. O yüzden her türlü yoruma, geri dönüşe de açığız. İnstagram’daki varlığımızın çok yakında yapacağımız iş birlikteliklerine de olumlu etkisi olacağını düşünüyoruz.

Instagram hesabımızı TAKİP etmek isteyenler için : https://www.instagram.com/romendamat/

Gelelim şimdi Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Romenler ve instagram hesaplarına..

İlk sırada Andrei Deiu var. Kendisi çok ünlü bir vucut geliştirici ve hesabı da uluslararası bir hesap. 5.6 milyon takipçisi var.  İkinci sırada hepimizin sevgilisi, gerçek bir Türkiye aşığı İnna var. İnna’nın 3 milyon takipçisi var ve sayfasında konserlerinden, turnelerden, moda çekimlerinden onlarca foto bulabilirsiniz. Üçüncü sırayı Delia ve Antonia paylaşıyorlar. Hemen arkalarından dördüncü sırada Andra geliyor. Dorian Popa ise 2.4 milyon takipçisiyle beşinci sıraya oturuyor.

Nicole Cherry 2.2 milyon takipçisiyle altıncı, Smiley 2.1 milyon takipçisiyle yedinci, Alina Eremia ve Andreea Mantea 2 milyon takipçiyle sekizinci sırada yer alıyor. Ünlü Romen influencerlar Selly ve Adelina Pestritu ise dokuzuncu sırada, 1.8 milyon takipçisi var. Hepimizin sevdiği tenisin kraliçesi Simona Halep de 10. sırada kendisine yer buluyor. Takipçi sayısı 1.7 milyon.

Bu isimlerden hangilerini takip ediyorsunuz, hangilerini beğeniyorsunuz yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Sürç-i lisan ettiysek ya da hatalı, eksik bilgi verdiysek affola. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynaklar:

https://starngage.com/app/global/influencer/ranking/romania

https://www.heepsy.com/ranking/top-instagram-influencers-in-romania

https://a1.ro/showbiz/vedete/adelina-pestritu-castigatoarea-best-romanian-influencer-la-premiile-internationale-e-people-choice-awards-2019-orice-sar-intampla-nu-imi-influentez-niciodata-fanii-negativ-id924697.html

175 kişi bu yazıyı okudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir